סדרה טיפולית שמן קיק של Revival – שמפו, מסכה וסרום של ריביבל – תתחילי להשקיע בעצמך!

לא תמיד יש לנו זמן להשקיע בעצמנו. רוב הנשים נוטות להשקיע הכול בילדים, בבן הזוג ובעבודה ואת עצמן הן שמות במקום האחרון. אם את רוצה להתחיל להרגיש טוב יותר כאשר את מביטה במראה ורואה את עצמך, את חייבת להתחיל לטפל ולהשקיע גם בך. איך תתחילי להשקיע בעצמך? השקעה שלך בעצמך יכולה להתחיל בקטן על ידי קנייה של מוצרי סדרה טיפולית שמן קיק – שמפו, מסכה וסרום של ריביבל, תוכלי להתחיל להשקיע בעצמך מבלי להוציא אלפי שקלים ומבלי להשקיע הרבה זמן שאין לך.

ריבייבל המלצות | Revival המלצות

רוצה להשקיע בשיער שלך? תתחילי להשקיע בו בבית ולא אצל הספר

אין ספק כי תספורת היא דבר נהדר המשפיע על המראה שלנו בצורה עצומה. אך תספורת על שומרת על השיער שלנו ולכן אם את רוצה שיער בריא ויפה את לא יכולה להסתפק רק בהליכה אל הספר אלא עליך לטפח את השיער בבית. את צריכה להשתמש בתכשירים הטובים ביותר שיש לשיער כמו התכשירים של ריביבל, ולשים לב איך את מטפחת את השיער שלך. מומלץ להתחיל לטפח את השיער מגיל כמה שיותר צעיר. ככל שהגוף מזדקן – כך גם השיער יכול להפוך להיות פחות בוהק, בריא ושופע. אם את רוצה לתת תרופה למכה, כדאי לך להתחיל לטפח את השיער שלך כבר בשנות העשרה או שנות ה-20 המקודמות שלך. כל איזה בכל גיל יכולה לצאת נשכרת מטיפוח והשקעה בשיער שלה.

את צובעת את השיער? איך תשמרי על השיער בריא?

כיום המון נשים צובעות את השיער ולא רק נשים אשר השיער שלהן אפור אלא גם נשים אשר רוצות שיער בלונד, ג'ינג'י או חום. אם את רוצה לשמור על שיער בריא את חייבת אבל חייבת לשים לב עם איזה תכשירים את צובעת את השיער. ככל שהתכשירים יהיו יותר טובים כך השיער שלך יהיה יותר חיוני, בריא ויפה לאורך זמן וזה כמובן משמעותי לכל אחת שרוצה גם לצבוע את השיער אך רוצה גם שיער בריא ומרשים.

לסיכום, אם את רוצה להשקיע גם בעצמך, את יכולה לעשות זאת. השקעה בעצמנו לא חייבת להיות ללכת לטיפולי יופי אצל מעצבי שיער, היא יכולה להיות גם כמה דקות שתקדישי לשיער שלך מדי יום. אם מדי יום תשקיעי בטיפוח השיער שלך 10 דקות ותמרחי עליו סרומים של ריביבל, מסכות ותקפידי לחפוף אותו – תרגישי יותר טוב עם עצמך.